** LISTA UCZESTNIKÓW III ETAPU **

Place

Name

First

School

Town

Region

Final

1

Kasperkiewicz

Izabela

III LO

Włocławek

gdański

221.5

2

Figlerowicz

Marta

I LO

Poznań

poznański

217

3

Kołtun

Katarzyna

I LO

Zamość

lubelski

216

4

Janik

Maciej

I LO

Łódź

łódzki

210

5

Majer

Marek

III LO

Łódź

łódzki

209

6

Dobosz

Marcin

V LO

Warszawa

warszawski

208.5

7

Adamski

Krzysztof

III LO

Gdynia

gdański

206

8

Stefański

Tomasz

PLO I

Poznań

poznański

204

8

Magierska

Katarzyna

XXVI LO

Łódź

łódzki

204

10

Pudlik

Tadeusz

III LO

Gdynia

gdański

203

11

Myłka

Antoni

II LO

Szczecin

poznański

202

11

Alicka

Monika

III LO

Gdynia

gdański

202

11

Kotwasińska

Agnieszka

LXVII LO

Warszawa

warszawski

202

14

Janiszewska

Kamila

II LO

Gniezno

poznański

200.5

15

Mier-Jędrzejowicz

Izabella

I Społ. LO

Warszawa

warszawski

198.5

16

Duchińska

Barbara

XXXIV LO

Warszawa

warszawski

198

17

Nosal

Krzysztof

ZS

Nowa Sarzyna

lubelski

197.5

18

Drozdowska

Karolina

III LO

Włocławek

gdański

197

19

Aszendorf

Filip

III LO

Gdynia

gdański

196.5

19

Wachnik

Anna

XXIV LO

Łódź

łódzki

196.5

21

Izdebska

Daria

V LO

Kraków

krakowski

196

21

Dmowska

Olga

XIV LO

Warszawa

warszawski

196

23

Bury

Łukasz

XIV LO

Warszawa

warszawski

195

24

Tetzlaf

Oskar

III LO

Gdynia

gdański

194

24

Athanasiou

Marcin

LXVII LO

Warszawa

Warszawski

194

26

Margol

Jacek

III LO

Elbląg

gdański

193

27

Michalik

Maria

II LO

Tychy

śląski

192.5

28

Pietrzak

Wit

IV LO

Łódź

łódzki

192

29

Maruszewska

Marta

IV LO

Łódź

łódzki

191

30

Janc

Artur

LOMM

Poznań

poznański

190.5

30

Lipka

Zbigniew

III LO

Gdynia

gdański

190.5

30

Kisielińska

Patrycja

LO Niep.nr 6

Warszawa

warszawski

190.5

33

Wierzbicka

Lidia

XXVI LO

Łódź

łódzki

190

34

Tyborowska

Anna

VI LO

Kraków

krakowski

189.5

35

Wójcicka

Natalia

XIV LO

Wrocław

wrocławski

189

36

Wysocka

Aneta

I LO

Kielce

krakowski

188.5

36

Morenc

Bartosz

LXVII LO

Warszawa

warszawski

188.5

36

Rutkowski

Michał

IX LO

Warszawa

warszawski

188.5

39

Marczyk

Michał

II LO

Gorzów Wlkp.

poznański

187.5

40

Skonieczny

Krzysztof

IV Lo

Toruń

gdański

187

40

Strzelczyk

Marcin

IV LO

Łódź

łódzki

187

42

Palacz

Artur

III LO

Gdynoa

gdański

186.5

42

Janiszewski

Aleksander

Szkoła Europ.

Łódź

łódzki

186.5

44

Łątka

Andrzej

XIV LO

Wrocław

wrocławski

186

45

Konopczak

Michał

IV LO

Kielce

krakowski

185.5

46

Lisik

Dorota

XIII LO

Wrocław

wrocławski

185

46

Rydzak

Maria

III LO

Lublin

lubelski

185

46

Żenczykowska

Alicja

I LO

Kraków

krakowski

185

49

Szczypka

Dorota

V LO

Wrocław

wrocławski

184.5

50

Kosowski

Tomir

LOMM

Poznań

poznański

184

50

Wardaszko

Piotr

I LO

ŁÓdź

łódzki

184

52

Auksztulewicz

Ryszard

I LO

Piła

poznański

183.5

52

Chodkiewicz

Marta

III LO

Lublin

lubelski

183.5

52

Pacholczyk

Kaja

LXVII LO

Warszawa

warszawski

183.5

52

Senkara

Agata

LXVII LO

Warszawa

warszawski

183.5

Nie masz uprawnień do komentowania

Egzaminy - treści losowe

Polub nas na FB

Wyszukiwarka

Główna Egzaminy Olimpiada ** LISTA UCZESTNIKÓW III ETAPU **

Subskrybcje

Zapisz się do subskrypcji aby codziennie otrzymywać wiadomości i uczyć się słowek
captcha 

Zaloguj się lub zarejestruj aby skorzystać ze wszystkich funkcji portalu.

Reklama

Loading ...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie.

Polityka cookie OK